Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
Zhgënjen Dua Lipa! Mohon publikisht origjinën e saj shqiptare (FOTO & VIDEO)
Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa sapo na ka zhgënjyer të gjithëve në promon e saj për fushatën më të re të YSL.
Nëpërmjet një videoje ku tregon disa nga momentet e jetës së saj, në sfond dëgjohet zëri i këngëtares, e cila për herë të parë mohon origjinën e saj shqiptare.
“Përshëndetje! Unë jam Dua Lipa, këngëtare dhe tekst shkruese nga Londra”, dëgjohet të thotë këngëtarja.

Fansave shqiptarë nuk u ka pëlqyer aspak kjo gjë dhe e kanë vënë në dukje nëpërmjet komenteve të tyre.
Ata ia bëjnë të qartë se ajo është nga Kosova dhe Londra është vendi ku u rrit.

Kjo deklaratë e këngëtares na ka habitur të gjithëve, pasi Dua është përpjekur në maksimum që të ngrejë emrin e Kosovës.

Ajo prej dy vitesh zhvillon në Prishtinë “Sunny Hill Fesrival” me qëllim promovimin e vendit të saj.
Dua Lipa na zhgënjen të gjithëve! Mohon publikisht origjinën e saj shqiptare (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 09/09/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori