Dua Lipa me tri nominime në NME Awards
Definitivisht sukseset për të nuk kanë të dalur.

Këngëtarja Dua Lipa është nominuar në një tjetër event prestigjioz në Britani të Madhe.

Fjala është për ‘NME Awards’ ku Dua u kategorizua në ‘Artistja më e mirë britaneze solistike’, ‘Kënga më e mirë’ dhe ‘Videoja më e mirë’.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku bëri thirrje fansave të saj që ta votojnë.

Kujtojmë që Dua së fundmi është nominuar edhe në ‘Brit Awards’ në pesë kategori. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 22:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori