Dua Lipa mbulohet dhe shkon në xhami
Pëlqej
Dua Lipa këtë herë ka vendosur që të bëjë dicka në shenjë espekti për të gjithë myslimanët dhe sidomos vendin ku do të këndonte.

Duket se këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka vizituar një nga xhamitë në Abu Dhabi, me ç’rast ka bërë edhe disa fotografi e mbuluar me shami.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, ndërsa thotë e ka parë xhaminë më të bukur në Abu Dabi. Fotografitë i ka bërë Pixie Levinson.

“Para koncertit në Abu Dabi vizituam xhaminë më të bukur. Isha e nderuar, faleminderit”, ka shkruar ajo në Facebook.
Shtuar më 25/02/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori