Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dua Lipa padyshim është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën.

Ditën e djeshme shumë të famshëm shqiptarë u mblodhën në Romë për koncertin "Të bashkuar në muzikë në kujtim të Skënderbeut". E ftuar ishte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa e cila ndodhej me familjen e saj.

Me këtë rast gazetari i njohur Drini Zeqo ka bërë një foto me artisten dhe e ka postuar në Instagram.

Drini dhe Dua kanë marrë shumë komplimente, por vëmendjen e ka tërhequr një fëmijë që po sheh nga kamera, mimika e të cilit i ka bërë të gjithë të qeshin. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori