Drini Zeqo merr surprizën e paparë për ditëlindje, në mes të edicionit të lajmeve (VIDEO)
Surpriza të tilla mbeten përgjithmonë! Drini Zeqo ka datëlindjen dhe nuk e kishte pritur kurrë që kolegët do ta surprizonin në këtë mirë. I përgatitur për të nisur edicionin e lajmeve si çdo herë, Drini ka shkuar për t’u ulur në tavolinën e spikerit, por kolegët e tij kanë menduar t’i vendosin në sfond këngën e ditëlindjes.

"Surprizat që gjen para se të fillosh lajmet"– shkruan Drini Zeqo mbi videon e publikuar në InstaStory.

Me një "Happy birthday" "të çuditshëm", në versionin tallava, Drini Zeqo është shkrirë së qeshuri!
Shtuar më 16/06/2019, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori