Drilon Hoxha "vret" me armë zjarri Ajsin (VIDEO)

Ja si mund ta gjuani nje femer 😜😂😂😂

A post shared by Drilon Hoxha (@drilon_hoxha_official) on


Pëlqej
Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha është drejt një projekti të ri pas filmit të tij "Drejt fundit" i cili korri shumë sukses në platformën Youtube.

Ai ka publikuar një moment nga filmi i tij i ardhshëm ku qëllon me pistoletë manovër aktoren protagoniste Ajsi Xhaxhaj.

Ai ka hedhur në rrjetin social Facebook çastin kur qëllon me armë zjarri manovër kolegen e tij Ajsi Xhaxhaj.

Ai ia drejton armën me gjakftohtësi dhe ajo trembet kur dëgjon të shtënat duke reaguar instinktivisht.

Mesa duket regjisori po bën prova për filmin e ri që do të shfaqet së shpejti në kinematë shqiptare “Dashuria nuk mjafton”, pjesë e të cilit janë edhe emra të tjerë të njohur të ekranit. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori