Drejtoresha e Tatimeve me skaf privat në Karaburun (FOTO LAJM)

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briselda Shehaj ka zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar. Nën shoqërinë edhe të disa kolegëve të saj, kreu i Tatimeve shqiptare është parë dje të zbarkojë me një skaf privat në gadishullin e Karaburunit, raporton Ora-News.

Mësohet se mikrpitëse, ka qenë Drejtoresha e degës së Tatimeve Vlorë, Pranvera Resulaj, e cila ka mundësuar dhe transportin e shefes së saj, pasi në këtë plazh të vogël privat mund të shkosh vetëm përmes detit, jo në rrugë tokësore. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori