Drake i jep fund lidhjes me bukuroshen Bella Hadid
Reperi Drake, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes me modelen Bella Hadid, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi.

Bellen filloi të dilte me reperin në tetor, por mesa duket gjërat nëpërmjet tyre përfunduan shpejt.

''Kjo romancë mes të dyve përfundoi me një mesazh në telefon'' tha një burim për Us Weekly.

“Ata nuk flasin më.” Por nga kjo situatë duket se ka përfituar ish i dashuri i modeles ''The Weekend'', i cili i ka dërguar një buqetë të madhe kësaj të fundit.

Në buqetën me lule ai i kishte shkruar edhe një shënim të ëmbël duke i treguar se sa e mahnitëshme është.

Lajmi vjen pas disa thashethemeve se Bella dhe The Weeknd, emri i vërtetë i të cilët është Abel, po mundohen të rikthejnë romancën midis tyre, por duket se ende nuk janë rikthyer bashkë. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2017, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori