Dosja e stilit të Ivanka Trumpit (FOTO LAJM)

Të qenit Vajza e Parë mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë.

E kjo vlen veçanërisht nëse i merr përsipër shumicën e detyrave të gruas presidenciale, siç bën Ivanka Trump.

Qysh nga dita e inaugurimit, Ivanka i ka mahnitur të gjithë me stilin elegant dhe fustanet formale.

Duke mos qëndruar asnjëherë larg toneve neutrale, ajo herë pas here është shfaqur edhe me nuanca të rozës dhe argjendit.

Më poshtë i keni disa fotografi, ku mund të shihet çfarë ka veshur vajza e Donald Trump qysh kur familja e saj ka marrë pushtetin! /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2017, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori