Dorina Mema provokon hapur: Po më shpërthen fustani

Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastike që ja kanë zili të gjithë.

Jam në pritje të shpërthimit të fustanit”. Kështu e komenton foton e saj Dorina.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë e të ngjitur pas trupit, ndërsa i dalin në pah linjat perfekte dhe trupi i tonifikuar.

Në fakt, komenti i saj është mjaft i gjetur pasi vëmendja në këtë foto përqendrohet vetëm te të pasmet e Dorinës, pasi nga momenti në moment duket sikur fustani i saj do të shpërthejë.
Shtuar më 29/07/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori