Donte dy vajza, Bora Zemani tregon skenën epike të Arborit
Bora Zemani u kthye në një person shumë të komentuar pas divorcit me Dj Vin Velin.

Bora është nënë e një djali me emrin Arbor me të cilin poston shpesh foto por kohët e fundit i ka rralluar ato dhe e ftuar në "Thumb", moderatorja ka treguar se nuk po i pëlqente që djali njihej në rrugë nga të gjithë.

Gjatë intervistës në "Thumb", Bora tregoi se Arbori pëlqen dy vajza në kopësh dhe kur ajo e kishte pyetur, vogëlushi i kishte thënë dy emra dhe se i donte të dyja.

Bora i kishte thënë se duhet të zgjedhë një dhe përgjigja e Arborit ishte "Pse?"
Shtuar më 24/11/2018, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori