Donna Marie e çmendur pas Lady Gaga (FOFO-LAJM)

Donna Marie Trego është fansja më e madhe e Lady Gaga dhe këtë gjë e tregon fakti se ka shpenzuar deri tani 60 mijë sterlina për të blerë veshjet që i sheh këngëtares në mënyrë që t’i ngjajë sa më shumë asaj.

37-vjeçarja nga Kardifi i Uellsit ka harxhuar një shumë të konsiderueshme parash, por përkushtimi i saj e ka shpërblyer pasi tashmë ajo fiton mijëra stërlina duke performuar në të gjithë botën. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 18:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori