Dokumentari i parë VIP, Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM)

Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar.

Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohur, Elvana padashje ka zbuluar edhe një pjesë të mirë të shtëpisë së saj.

Ajo ka një apartament, që është i mobiluar me shumë stil dhe duket i hatashëm.

Madje ngjyrat e përdorura janë shumë të ngrohta dhe të përcjellin shumë pozitivitet. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori