Dojna Mema si djalë? Ngjan me këtë mashkull të njohur të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Aplikacioni “FaceApp” u bë shumë i njohur pak kohë më parë, ku edhe personazhet e njohurekranit vendosën që ta provonin të paktën një herë.

Të gjithë njerëzit u bënë kuriozë që të mësonin se si do të dukeshin nëse do të kishin një gjini tjetër. Duke modifikuar fotot nga aplikacioni, shumë vip-a na bënë për të qeshur me transformimin që e ndanë me ndjekësit në rrjetet sociale.

E keni parë si duket Dojna Mema si djalë? Ngjan me këtë

Moderatorja e njohur, Dojna Mema, duket ende e fiksuar pas këtij aplikacioni kaq të lezetshëm, ndaj ka realizuar një foto të sajën në versionin mashkull.

Rezultatin ajo e ndau në “InstaStory” me ndjekësit e saj dhe duhet ta pranojmë, Dojna në versionin mashkull është një alamet djali! Por, a ju duket se ngjan me dikë?

Duket se ajo ngjan një emër të njohurekranit shqiptar, Bledi Strakoshën. Kjo për shkak të tipareve të theksuara që të dy kanë dhe syve të tyre jeshil.

Shtuar më 23/10/2020, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori