Do të lërë Vizionin për Klanin? Sqarohet takimi i Turit me Frangajn
Lajmi se Turjan Hyska do të braktisë Vizion Plusin për të shkuar në Tv Klan mori dhenë kudo në media dhe rrjete sociale.

Dyshimet u shtuan edhe më shumë kur u publikuan fotografi ku Turi dukej duke biseduar me Aleksandër Frangajn në ambientet e Tv Klan.

Sipas po këtyre burimeve, takimi i Turit me Alkesandër Frangajn ka qenë për arsye personale dhe jo për ndonjë arsye lëvizjeje të moderatorit drejt Klanit shkruan politiko.al.

Kujtojmë se Turi është dhe producent i “Apartamentit 2XL” dhe është një ndër figurat kryesore të Vizion Plus. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 19:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori