"Do të lëpij këmbët", mesazhi që mori biondia bukuroshe do ju lerë pa fjalë
Erida Baxho ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Biondja bukuroshe tregoi se në rrjete sociale i vijnë shumë mesazhe teksa zbuloi dhe mesazhin më të çuditshëm që ka marrë.

Erida thotë se një vajzë i ka shkruar që do të bënte gjithçka për të, do t’i lante çorapet dhe do t’i shërbente në çdo gjë që ajo do të kishte nevojë.

“Kam disa mesazhe shumë të çuditshme, më thonë të lëpimë këmbët, e kam si profesion dhe do ta bëja me shumë dëshirë për ty. Ja ta lexoj konkretisht, unë mund të jem shërbëtorja jote personale, mund të laj çorapet, mund të jem shërbëtorja dhe skllavja jote. Unë dua të bëj ç’të duhet ty”, u shpreh Erida.
Shtuar më 02/07/2020, ora 23:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori