Do të largohet nga Portokallia? Xhemi Shehu tregon planet
Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo tahmë prej vitesh moderon në emisionin Portokalli, ku ndër të tjera edhe aktron.

Si rrallëherë, Xhemi ka treguar se me këtë emision është e lidhur shumë ngushtë.

“Unë jam në televizion vetëm prej Portokallisë. E kam thënë edhe herë të tjera. Nuk më pëlqen të bëj asnjë program tjetër, ose të kem një program timin, ose format ku të jem vetëm unë prezantuese.Ndihem mirë.

pëlqen shumë i gjithë ambienti, i gjithë formati. Nëse një ditë do e lë Portokallinë do e lë fare televizionin dhe nuk do të bëj më asgjë tjetër.” /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2018, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori