Do të festonte sot ditëlindjen, Roza Lati bën dedikimin e ndjerë për të atin

Pëlqej
68 vjec do të mbushte ditën e sotme babi i Roza Latit por ai ka kohë që është ndarë nga jeta.

Në këtë ditë Roza i ka kushtuar një dedikim prekës të atit.

Nuk mbaj mend shume nga ty.. Por mbaj mend qe prane teje.. ndihesha e mbrojtur nga cdo gje. Di qe nga ty kam marr krenarine e tepruar. Fiksimin per pastertine.

Nervin per ta bere dicka si dua une deri ne fund. Nuk dorezohem sic nuk dorezoheshe ti derisa saktifikoj dhe shendetin tim. Dua kafshet si ty. Dua kuajt dhe shoh dokumentare me kuaj si ty.

Deti.... dua detin si ty.... notoj si ty. Jam e eger si ty. Jam shpirt i lire dhe e cmendur si ty. Te dua bab... gjithe jeten do me ndjeki figura jote... sepse ah dreqin... te ngjaj kaq shume!!!!! Gezuar Ditelindjen O Njeri Madheshtor", shkruan Roza. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 22:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori