Do të bënte skena erotike? Enxhi Cuku përgjigjet pa e vrarë mendjen
Edhe pse e re në moshë, aktorja Enxhi Cuku tashmë ka luajtur disa filma.

E pyetur në lidhje me skenat intime që ende duken tabu në prodhimet shqiptare ndërsa ajo nuk mendohet gjatë:

‘Nuk e kam problem. Jam shumë e hapur për të eksploruar role. Për mua gjithçka varet nga skenari, nëse më pëlqen skenari pse jo’.

Në vijim të bisedës, ajo u pet nëse do ti xhironte këto skena me një femër ku u përmend Klea Huta dhe Olta Gixhari.

‘Mund të jetë Klea Huta, Olta, kushdo tjetër. Nuk është aktorja, por skenari. Nuk është zgjedhja ime personale me kë do Enxhi të bëj dashuri’. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori