Do shokoheni nga modeli i ri i flokëve i Zaloshnjës (FOTO)

Sezoni i ri e ka gjetur analistin Eduard Zaloshnja me një “look” tërësisht të ri.

Zaloshnja ka surprizuar duke eksperimentuar me modelin e ri të flokëve, që është jo shumë i zakontë për një 56 vjeçar.

Ai është shfaqur ditën e sotme me modelin e ri të flokëve në ceremoninë për promovimin e librit të trajnerit italian, Karlo Ançeloti në Kryeministri.

Sipas të pranishmëve në promovimin e librit, modeli i ri i flokëve të analistit Zaloshnja dhe guximi i tij për të marrë nisma kaq të guximshme me pamjen, është vlerësuar si diçka e çuditshme nga ana e tij.

Fotot janë publikuar nga “newsbomb”. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori