"Do mbetesh i vogli", Flor Mumajesi i bën urimin epik Brunos për ditëlindje (VIDEO)
Artisti i Threedots, Bruno feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të rëndësishme, mori një urim nga bashkëpunëtori e miku i tij i ngushtë prej disa vitesh, Flori Mumajesi.

Flori postoi një pjesë nga cover i ri i Brunos dhe urimi i tij ishte shumë i veçantë.

"Gëzuar ditëlindjen, u rrite tani dhe pse për vëllezërit e tu gjithmonë do mbetesh më i vogli", shkruan Flori.

Kujtojmë që Flori dhe Bruno kanë bashkëpunuar në muzikë për këngë si "Ja ke bo vetes", "Dashni me raki" apo "Karma" që kanë patur shumë sukses.
Shtuar më 02/11/2019, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori