Do martohet për 3 ditë, Elita tregon pajën publikisht

Pëlqej
Duket sikur në fakt për personazhet VIP dasma tradicionale me zakonet e pajën e nuses është dicka e largët.

Ama jo për Elitën,e cila ka vendosur të bëjë cdo gjë sipas traditës.

Elita dje konfirmoi datën e dasmës, më 21 shtator duke treguar ftesën për miqtë dhe familjarët e tyre. Ndërsa, sot moderatorja e njohur na ka treguar pajën e nuses.

Ajo i ka rreshtuar të gjitha nëpër dhomë, duke treguar kështu se mesa duket dasma do të jetë shumë me interesante sesa e prisnim. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori