Do habiteni, kjo vajzë i ngjan "frikshëm" Kylie Jenner (FOTO LAJM)

Kristen Hancher, e cila njihet si një personalitet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka rikrijuar disa nga postimet e Kylie Jenner dhe ngjashmëria mes tyre është e frikshme. Këtë fakt e kanë konfirmuar dhe fansat, të cilët janë shokuar nga kjo ngjashmëri e dy vajzave.

Kristen ka treguar se i është dashur të përshtatet me ‘energjinë’ e bilioneres në mënyrë që të arrinte pozat identike me Jenner. Rezultatet e këtij seti forografik kanë qenë fantastike, ndërsa fansat kanë venë në dukje se vajzat duken si dy binjake me njëra-tjetrën.

Më poshtë ju sjellim disa prej pamjeve, të cilat do ju habisin jo pak
Shtuar më 09/07/2019, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori