‘Do bëhesh me PS?’, Grida Duma jep përgjigjen e papritur
E ftuar në “Xing me Ermalin”, Grida Duma i është përgjigjur edhe pyetjeve nga Facebook, ku mes tyre një komentues e pyeste: “Nëqoftëse Rama do të të propozonte për kryeministre, a do ktheheshe me Partinë Socialiste?”

Grida e përjashtoi menjëherë këtë mundësi duke u shprehur se edhe pas 10 vitesh qëndrimi i saj do të jetë i njëjtë.

“Jo, kurrë, jam e përgjegjshme për fjalët që them dhe mund të riktheheni pas 10 vitesh e të shikoni që i qëndroj totalisht fjalëve të mia”, u përgjigj Grida.
Shtuar më 10/03/2019, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori