Dje kishte festën e beqarisë, Jona Spahiu martohet sot me të dashurin e saj
Pak ditë më parë, Jona Spahiu konfirmoi lajmin që qarkullonte në media se do të martohej.

Moderatorja e njohur do të kurorëzojë dashurinë e saj.

Flitet se dasma do të ketë një frymë tradicionale dhe këtë e tregoi gazetarja Elona Duro me disa videopublikuara mbrëmë në Instastorie.

festën ku i pranishëm është edhe çifti i ri, dëgjohet muzikë popullore e cila ka krijuar një atmosferë elektrizuese. /albeu.com/

Shtuar më 09/06/2018, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori