Dje doli me gjoksin jashtë, si u bë "famshme" Genta e Big Brother (FOTO LAJM)

Genta Gjalpi, ish-banorja e Big Brother është rikthyer në media pasi kishte hequr dorë disa vite kur edhe përjetoi eksperiencën më të keqe të jetës saj për mënyrën se si kërkoi ta arrinte famën.

E shfrytëzuar nisur edhe nga uria e saj për "famë", ndryshe nga shumë banorë të tjerë të BB, figura e saj ishte nga më të përfolurat e këtij reality shoë.

Pas përfundimit të spektaklit, ajo vazhdoi të ishte në qendër të vëmendjes, por kësaj radhe me foto që i hidheni në rrjet nga të dashurit apo sy të nxirë pas dhunës së pësuar nga ta.

Por, pas shtatë vitesh ajo thotë se ka kuptuar çdo gjë dhe se atëhere ishte shumë e vogël.

Megjithatë, Genta nuk ka surprizuar edhe kësaj radhe me stilin e saj, ku spikat gjoksi i nxjerrë thuajse i gjithi jashtë dhe veshja e zgjedhur.

Ashtu si edhe me fotot e famshme atëhere, Genta ia doli të tërheqë vëmendje. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 18:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori