Djali i Tunës dhe Patrisit ka që tani një CV (FOTO LAJM)

Në botën e medias ka kohë që ka hyrë një personazh i ri. Ai është Tiani i adhurueshëm i Tunës dhe Patrisit.

Edhe pse është vetëm 2 muajsh, për të është shkruar aq shumë sa mund të themi se për momentin është një personazh më i dashur se dy prindërit e tij.

Ditën e sotme Tian mbush plot dy muaj që ka ardhur në jetë dhe mami e babi e kanë kujtuar këtë ditë përmes postimeve në Instagram.

Patrisi e ka quajtur “shpirtin e babit”, ndërsa Tuna ka postuar një fotografi ku vogëlushi të jep idenë sikur po sheh një kartolinë.

Tian shfaqet duke buzëqeshur dhe ka një pamje shumë engjëllore. Bashkë me foton, Tuna na ka dhënë edhe detaje të tjera mbi djalin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori