Djali i paska gjetur "nuse", Valbona Selimllari u bë vjehrrë kaq shpejt?
Ish-miss-i Valbona Selimllari ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti në rubrikën “N’Fermë” këtë të dielë.

Ndonëse njihet për natyrën e saj hermetike kur vjen puna te fëmijët apo familja, këtë herë Valbona ka hapur “librin” e saj të sekreteve.

Hipur në një traktor krah Ervinit, ish-missi ka rrëfyer se është munduar gjithë jetës t’u mësojë fëmijëve disiplinë dhe rregull.

“Që kur Deni ishte i vogël, i kam mësuar të ndajë lapsat e hollë, lapsat e trashë dhe lapustilat… që të mësonte të vinte rregull në gjërat e veta!”, – tregon Selimllari.

Mirëpo, Deni tashmë është rritur dhe ka filluar dashuritë e para.

Selimllari ka rrëfyer se i biri është tashmë ka rënë dashuri me një vajzë, emri i së cilës refuzoi ta ndante, dhe madje, e ka takuar bashkë me familje. Pra, mund të themi se gjërat janë zyrtare.

Shtuar më 22/11/2020, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori