Shkëlzen Berisha më i dashuruar se kurrë me Arminën (FOTO LAJM)

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie.

Sot në Ditën e të Dashuruarve, Shkëlzeni i ka shprehur dashurinë në mënyrë emocionuese Arminës.

''Do të bëhesh Shën Valentini im përgjithmonë?'', shkruan Shkëlzeni, krahas fotos ku shfaqen të dy në një pamje mahnitëse. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori