Djali i Inva Mulës emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sopranoja me famë botërore Inva Mula Wështë nënë e dy fëmijëve.

Djali i saj i madh duket se është bërë nostagjik dhe ka publikuar një foto kur ishte i vogël në krahët e Inva Mulës.

“Të dua mami”, shkruan Anthony në foton e ëmbël. /albeu.com/


Shtuar më 27/05/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori