Djali i Fullanit fotografohet me ish-të dashurën edhe pse i lidhur
Pëlqej
Megjithëse tepër të rinj në moshë, historia e tyre e dashurisë është e gjatë dhe shumë e përfolur. Bëhet fjalë për Erik Fullanin dhe ish të dashurën e tij, Anxhela. Pas 7 vitesh lidhjeje, çifti i ka dhënë fund pak kohë më parë.

Fotot dhe statuset plot dashuri u fshinë menjëherë nga rrjetet sociale, por jo nga mendja e ish¬-partneres së Fullanit. Duket se brunia simpatike nuk ka hequr dorë nga kjo marrëdhënie, edhe pse Eriku ka ekspozuar një të dashur të re, e cila është bionde, në rrjetet sociale.

Balkanweb ka mundur ta fotografojë Anxhelën ditën e sotme, teksa ka pritur me orë të tëra Erikun, të zbresë nga shtëpia e tij, në zonën e Ish-Bllokut.

Sapo është ndeshur me ish¬të dashurin e saj, Anxhela është ndarë nga shoqet për t’ju afruar, ku dhe kanë kaluar disa minuta duke biseduar. Nuk dihet nëse pritja e gjatë e vajzës, ia ka vlejtur, dhe kjo dyshe po mendon edhe njëherë ribashkimin./Albeu.com/

Shtuar më 22/10/2016, ora 22:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori