Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin
Djali i Doktor Florit, Danieli mbush sot 1 vjeç. Kjo datë e veçantë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit, i cili i ka dedikuar edhe një status në rrjetin social Facebook.

"Shoku im, Danieli (djali i Dr.Florit) sot mbush 1 vjeç. Dhe ne i urojme vetem bekime familjarisht...". /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2015, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori