Djali i biznesmenit flet për lidhjen me modelen e njohur (FOTO LAJM)

Ka disa ditë që po përfolet mbi lidhjen e modeles së njohur ,Françeska Jaçe dhe djalit të bisnesmenit Ramë Geci, Andin.

Edhe pse Françeska e kontaktuar nga Xing.al refuzoi të flasë për këtë çështje, ka qenë Andi ai që i ka dhënë përgjigje pyetjes nëse janë apo jo të lidhur.

"Media që mundohet të tjetërsojë çdo situatë", shkruan Andi në Instastory duke përgënjeshtruar lajmin.

Por postimit të Andit, Françeska i ka bërë foto me celularin e saj dhe pranë shihet një filxhan kafe çka tregon se dyshja shoqërohet me njëri tjetrin.
Ndoshta ata janë thjesht miq. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2017, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori