Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
Dj Avici vdiq në mënyrë misterioze, dalin fotot pak para tragjedisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Avicii është DJ që ndërroi jetë dje në rrethana ende të panjohura. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në qytetin Oman në Arabi.

Kurse tashmë janë publikuar edhe imazhet e para tre ditësh, kur ai ishte fotografuar me fansat e tij në hotelin ku po qëndronte.

Bëhet fjalë për Muscat Hill Resort, në Oman.

këto imazhe DJ shihej i veshur me një bluzë të bardh dhe pantallona të shkurta ndërsa po pozonte me fansat.

Këto imazhe janë të fundit të bëra nga artisti shumë i talentuar, që u shua në moshën 28 vjeçare.
Shtuar më 21/04/2018, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori