Ditët e fundit të shtatzanisë, Jona e bukur si asnjëherë

Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë me 10 qershor dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Pas dasmës çifti janë “arratisur” për në muajin e mjaltit.

Ata kanë zgjedhur të pushojnë në Ibiza, duke shijuar kështu pushimet e para si një çift i sapomartuar.

Edhe tani ata janë akoma duke pushuar dhe Jona ka marrë nurin e ditëve të fundit të shtatzanisë. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2018, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori