Ditët e fundit para lindjes, Xhensila jep një lajmërim për të gjithë

Pëlqej
Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të bukura shqiptare.

Ajo tashmë është në muajit e fundit të shtatzënisë.

Prandaj të gjithë po presin ardhjen në jetë të bebushës së vogël, por ajo i ka habitur të gjithë.

Xhensila na surprizoi të gjithëve dhe duket se do na sjellë një projekt “shpërthyes”.

Xhensila shkruan:

Kënga e re në bashkëpunim me një prej zërave më të mirë mashkullorë do të vijë së shpejti. Jam kaq e lumtur dhe e entuziazmuar për këtë bashkëpunim." /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori