"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gjeti atë duke punuar. E këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja përmes një postimi në “Instastory”.

“Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë, duke punuar. Së shpejti një tjetër film me metrazh të shkurtër nga një aktor i vogël”, shkruan Shkurta duke treguar se është tepër e fokusuar në punë.

E teksa të gjithë presin nëse Rezarta do të bëjë ndonjë festë me rastin e 34-vjetorit të lindjes, në “Instagram” nuk kanë munguar urimet e pafundme të miqve dhe kolegëve.

Gjithashtu ndjekësit e shumtë të këngëtares janë shumë kuriozë të dinë se çfarë surprize apo dhuratë do t’i bëjë bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha.

Shtuar më 18/11/2020, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori