Ditëlindja e veçantë e Emina Cunmulajt (FOTO LAJM)

Pëlqej
Emina Cunmulaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 33-të dhe duket se dita e saj ka shkuar mjaft mbarë dhe me surpriza.

Sigurisht që në një ditë të tillë, ai që pritet të rezervojë më shumë surpriza është bashkëshorti.

“Ishim duke ndenjur në shtëpi dhe Sam më kërkoi të shkoja e t’i merrja iPad-in në kuzhinë dhe sigurisht unë shkova dhe…ja çfarë pashë”.-shprehet modelja.

Sam siç shihet edhe nga fotot është treguar shumë origjinal dhe romantik në ide; trëndafila dhe ushqim.

Por ama ajo ka vazhduar që gjithë ditën të jetë aktive në rrjete sociale dhe të postojë shumë fotografi nga ditëlindja. Për më tepër mund ti ndiqni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori