Ditëlindja e Marinës, ajo zgjedh ta festojë buzë detit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, nga bashkëshorti i saj Getoari, motra e saj Luana dhe nëna e saj Maria.

Ama duket se Marina ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta kalojë në bregdet.

Ajo ka postuar një fotografi ku duket buzë cadrave dhe e bukur si gjithnjë.

Birthday girl -ka shkruar ajo dhe kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë urimet.

Edhe ne të Albeut të urojmë gëzuar Marina. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori