Ditëlindja e Joelit, Ami dhe Ermali publikojnë fotot e ëmbla familjare

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet më simpatik dhe të dashur për publikun shqiptar.

Së fundmi ata kanë fëstuar 5-vjetorin e lindjes së djalit të tyre, Joel, ku i kanë organizuar edhe një festë shumë të bukur.

Si Ami ashtu edhe Ermali kanë publikuar foto mjaft të ëmbla familjare.

Në këto foto shohim edhe të voglën e tyre Sia, e cila duket mjaft e rritur, ndonëse prindërit e saj janë kujdesur të mos i ekspozojnë ende fytyrën në rrjete sociale./albeu.com/

Shtuar më 01/10/2018, ora 09:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori