Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Ditëlindja e famshme, cila këngë e Elvanës i dedikohet Florit?
Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.

Mes tyre është përfolur shumë një lidhje dashurie, por nuk është pranuar dhe nuk është folur nga dy artistët në fjalë.

Pas shumë vitesh bashkëpunimesh dhe hitesh mes tyre, rruga e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit u nda, shkruan Albeu.com.

Pak ditë më parë ajo publikoi minialbumin e saj të fundit i cili rezultoi një sukses i vërtetë.

Pas shumë thashethemeve se këngët e saj janë për Florin, në Elite Show është diskutuar se në fakt kënga Më fal është vërtet një dedikim për të. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2018, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori