Ditë zie për Aida Shtinon, humb njeriun e shtrenjtë
Pëlqej
Ditë e trishtë sot për Aido Shtinon. Gazetarja e njohur shqiptare ka humbur sot njeriun më të dashur, babain e saj.

Mësohet se i ati i saj ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare për shkaqe natyrale, raporton GSH.

Prezantuesja e cila u bë e njohur për emisionin e saj “Njerëz të humbur”, pas shkëputjes totalisht nga televizioni, një pjesë të madhe të kohës ia ka kushtuar familjes së saj, veçanërisht prindërve.

Por fatkeqësisht, babai i saj u nda sot nga jeta, duke lënë një boshllëk të madh te vajza e tij, bashkëshortja dhe të afërmit.
Shtuar më 09/08/2018, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori