Ditë e shtrenjtë për familjen Hoxha (FOTO LAJM)

Edhe për familjen Hoxha sot është një ditë e shtrenjtë.

Kjo pasi vëllai i tyre i vetëm dhe më i vogli feston ditëlindjen.

Me anë të një postimi në Instagram Sara Hoxha i ka uruar vëllait të saj 10 vjetorin. Ajo ka publikuar disa foto nga momentet e tyre më të bukura.

‘Ti je një nga gëzimet e mia më të mëdha. Të dua, 10 vjeçari im’-shkruan Sara. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori