Dita e veçantë e pushimeve të Rudinës (FOTO LAJM)

Moderatorja Rudina Magjistari është duke shijuar orët e fundit të pushimit së bashku me familjen e saj.

Ajo ka publikuar një foto me vogëlushen e saj Mia dhe si gjithmonë është kujdesur të mos e tregojë fytyrën e Mias së vogël.

Mia ka në duar një grusht manaferrash të zeza.

Ditën e nesërme pritet të nisë edhe sezoni televiziv, ku Rudina do të rikthehet sërish me emisionin e saj.

Shtuar më 03/09/2017, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori