Dita e parë e kopshtit për djalin e Ermalit dhe Amit (FOTO)

1 Shtatori...Dikur ne ,tani femijet...#mytreasurejoel ❤ #kindergarten

A photo posted by Ami Event (@amardatoska) on

Amarda Toska ka ndarë një foto të djalit të saj dhe Ermal Mamaqit për publikun në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Joeli, djali i çiftit të njohur ka nisur sot ditën e parë të kopshtit.

Në foton e publikuar duket Joeli me çantë mbi shpinë, dhe mbi foto ka mbishkrimin “dita e parë në kopsht”.

“1 shator…dikur ne, tani fëmijët. Thesari im Joel”, shkruan Ami, duke uruar të birin për ditën e parë te kopshtit. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori