Diplomohet vajza e Eminem, krenohet për prindërit
Ndonëse kohë më parë, Eminem ka thënë se ndjehet krenar për vajzën e tij, duket se edhe ajo e ka shpërblyer duke u renditur si një ndër studentet më të mira, pasi u diplomua me rezultate të larta. “Site” i shkollës së mesme “Chippeëa Valley”, i përshkruan prindërit e saj si persona me influencë të jashtëzakonshme në jetën e Hailie-t.

“Mamaja dhe babai më kanë bërë mua të jem personi që jam dhe më kanë dhënë suportin maksimal, për të arritur gjërat në jetë”, ka deklaruar Hailie. Raportohet se Hailie është nderuar me çmimin e studentes ekselente, gjithashtu është nderuar edhe më një çmim nga Departamenti i Psikologjisë. /albeu.com/

Shtuar më 28/06/2014, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori