Dikush e shante si mos më keq, Noizy bën pjesë të OTR këngëtaren

Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.

Shkak u bë fakti se ata po shpenzonin shumë kohë bashkë dhe sidomos pas klipit të ri.

Por kohë më parë, Dafina dhe Noizy nuk shkonin fare mirë, madje Noizy edhe e ka sharë Dafinën.

Por sot Reperi i ka habitur të gjithë ndjekësit në profilin e tij në Instagram, kur në një foto të publikuar me këngëtaren, njofton se ajo është bërë pjesë e grupit 'OTR'.

"Sapo e nënshkrova në OTR."- shkruan reperi në postimin që ka marrë menjëherë reagime të shumta nga fansat. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori