Dikur armiq, Mc.Kresha tani mbështet Noizyn
Pëlqej
Dikur MC Kreshën dhe Noizy ishin armiq, por më pas u pajtuan nga Rozana, pikërisht në kohën që ajo ishte në lidhje me reperin nga Kosova.

Gjithsesi ata duket se e kanë ruajtur këtë miqësi, madje e kanë pasuruar atë me një bashkëpunim, siç është “Take a Pictures”, ku bashkë me ta këndojnë edhe Varrosi dhe Lumi B.

Pikërisht ky fakt duket se ka ndikuar, që Mc Kresha të shpërndajë në profilin e tij në rrjetin sociale këngën “Dje & Sot” të Noizyt dhe Ledrit, e cila është shndëruar në hiti i momentit në të gjitha trevat shqiptare dhe jo vetëm shkruan opinion.

Duket se ka qenë pikërisht Ledri ai që e përforcon akoma edhe më shumë miqësinë mes Noizyt dhe Mc Kreshës.

Shtuar më 23/11/2017, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori