Diku ka ndarje e diku pajtim, Nora dhe Tuna kapen "mat" për herë të parë bashkë (FOTO+VIDEO)
Tuna dhe Nora Istrefi kanë qenë shpesh në qendër të mediave, për shkak të marrëdhënies së komplikuar.

Pavarësisht se kanë qenë kunata ato prej kohësh nuk ishin parë në shoqëri të njëra-tjetrës dhe thuhej se këngëtaret nuk flisnin.

Këto lajme u shtuan edhe më shumë pasi thuhej se në debatin e bujshëm Tuna- Robert, Nora mbajti anën e ish-partnerit të saj.

Megjithatë tashmë vajzat duket se janë pajtuar dhe së fundmi janë fotografuar bashkë.

Lajmi.net ka publikuar foto të tyre teksa qëndrojmë në një lokal dhe pranë tyre është miku i tyre i përbashkët, Valdrin Sahiti.

Ata shihen shumë të përfshirë në bisedë dhe nuk dihet ende qëllimi i takimit, megjithatë nuk përjashtohet mundësia e ndonjë bashkëpunimi.

Kjo është hera e parë që vajzat shihen bashkë pas debatit të bujshëm.
Diku ka ndarje e diku pajtim, Nora dhe Tuna kapen "mat" për herë të parë bashkë (FOTO LAJM)

Shtuar më 13/09/2019, ora 20:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori