Dieta e Katy Perry është e lehtë për t’u ndjekur
Katy Perry është një këngëtare mjaft e dashur në mbarë botën, me një zë potencial. Por zërin ndoshta nuk mund t’ia kopjojmë, por dietën që ajo ndjek po.

Ajo ndjek Dietën e Pesë Faktorëve, e cila përmban pesë vakte të vogla ushqimesh në ditë. Këto ushqime përfshijnë zakonisht supa të lehta, pulë të pjekur, dhe të gjitha drithërat, si quinoa dhe asparagë të pjekur në skarë.

Mësohet se Katy pëlqen të konsumojë ujë kokosi dhe lëng frutash të shtrydhura. Dieta e saj e balancuar është shumë e lehtë për në ture, teksa i jep mjaft energji gjatë performancave të saj duke parandaluar edhe sëmundjet. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2018, ora 12:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori